MetaChe

Yüksek Mukavemetli Esnek Reçine

Alchemix’in yüksek mukavemetli esnek poliüretan kauçukları, standart kauçuk ürünlerine ek avantajlar sunar. Artan yırtılma direnci, aşınma direnci ve dayanıklılık, onları beton kalıplar gibi daha zorlu uygulamalar için ideal hale getirir.

PU3543, PU3544, PU3545, PU3546, PU3547, PU3548, PU3551, PU3549 ve PU3550 için Yüksek Mukavemetli Esnek PU Matrisi. Bunlar, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 30-95 Shore A arasında değişen, sert, dayanıklı, poliüretan elastomerlerdir. Lütfen Matrix için Teknik Verilere bakın.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3543, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 30 Shore A sert, dayanıklı, poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3544, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 40 Shore A sert, dayanıklı, poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3545, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 50 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3546, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 60 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3547, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 70 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3548, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 80 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3549, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 90 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3550, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 95 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3551, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 85 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin