Mutluluğa Giden
Kariyer Yolculuğuna
Bizimle Çıkmak İster Misin?

MetaChe ekibinde yer alın. Ekibimiz gün geçtikçe büyüyor ve aramıza muhteşem, yetenekli ve başarılı arkadaşlarımız katılıyor. Çalışırken eğlenmenin, eğlendiğiniz kişilerle çalışmanın yüksek bir motivasyon kaynağı olduğuna inanıyoruz.

CV’ni Gönder İletişime Geç
İşe Gelmek İstemek Mi? Ayaklarınız ileri ileri gidecek :)
İşe Gelmek İstemek Mi? Ayaklarınız ileri ileri gidecek 🙂

Huzurlu, mutlu ve yaratıcı çalışma ortamımız, sıcacık kahvemiz ve çayımızla, haftaya güzel başlamamanız için hiçbir sebep yok. Sendromsuz pazartesi, sendromlu cumayla tanışın.

İşimizin Gıdası Fikirleriniz

Hepimiz bu hayatta dinlenilmeyi ve saygı duyulmayı istiyoruz. Fikirlerinizi şirketimizde özgürce dile getirebilirsiniz, siz dinleriz, fikirlerinizi değerlendiririz ve rasyonel gerekçelere dayanırsa uygular, hayata geçiririz.

İşimizin Gıdası Fikirleriniz
MetaChe’de Her Birimiz Çok Farklıyız
MetaChe’de Her Birimiz Çok Farklıyız

Tüm farklılıklara (din, dil, ırk, cinsiyet vb.) saygı duyuyoruz ve bu farklılıkların her zaman bize değer kattığına inanıyoruz. Cinsiyet eşitsizliklerinden kaynaklı, maaş farklarını unutun. Çalışanlarımıza eşit ve adil bir çalışma ortamı sunmaya kararlıyız.

Limitsiz Başarıya Sizi Destekleyen Bir Ekiple Ulaşın

En önemli kaynağımız, mutlu çalışanlarımızdır. MetaChe’nin sunduğu yan haklar, ekip arkadaşlarımızın ve ailelerinin refahını önemli alanlarda artırmaya yardımcı olur. Kafanız ve gönlünüz rahatken, limitleri zorlayacak başarılara imza atacağınızı biliyoruz.

Limitsiz Başarıya Sizi Destekleyen Bir Ekiple Ulaşın

METACHE’DE KARİYER

Keşfedilmeye hazır mısın? Kendini bize anlat.