MetaChe

Vakumlu Döküm Reçinesi

Alchemix Poliüretan, Vakumlu Döküm Reçineleri, ABS, polipropilen, akrilik, naylon, cam dolgulu naylon ve kauçuk malzemeler gibi termoplastik malzemelerin üretimini simüle etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Tipik özellikler; yüksek darbe, alev geciktirici, yüksek eğilme mukavemeti, su berraklığı, yüksek sıcaklık, değişken esneklik sertliği. Sıvı reçineler, çoğu geleneksel vakumlu döküm makinesinde kullanılabilir.

ALCHEMIX VC 3300, üç bileşenli, esnek, poliüretan vakumlu döküm sistemidir. Üç bileşenin oranı değiştirilerek kürlenmiş kauçuğun sertliği seçilebilir. 35 Shore A’nın çok yumuşak elastomerlerinden 95 Shore A’nın sert, yarı esnek elastomerlerine kadar elde edilebilir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3345, yerçekimi ile vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, UV kararlı, su berraklığında bir vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3345, mükemmel mekanik ve termal özelliklere sahiptir ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için kullanılabilir.

Ürünü Keşfedin

 

ALCHEMIX VC 3348, yerçekimi ile vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, yarı esnek, UV kararlı, vakumlu döküm sistemidir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3351, yerçekimiyle vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, UV kararlı, su temiz vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3351 mükemmel mekanik özelliklere sahiptir ve polikarbonat, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için kullanılabilir. Yavaş bir ALCHEMIX VC 3351S versiyonu da mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3351S, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, UV’ye dayanıklı, su berraklığında bir vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3351S mükemmel mekanik özelliklere sahiptir ve polikarbonat, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için kullanılabilir. ALCHEMIX VC 3351’in daha hızlı bir versiyonu da mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3352, yerçekimi ile vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, UV’ye dayanıklı, toksik olmayan, suyu temizleyen bir vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3352 mükemmel mekanik özelliklere sahiptir ve polikarbonat, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için kullanılabilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3360, Naylon ve cam dolgulu Naylon gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta, poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC 3360, yüksek eğilme modülüne, mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yavaş bir sürüm olan ALCHEMIX VC 3360S de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3360S, Naylon ve cam dolgulu Naylon gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta, poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC 3360S, yüksek eğilme modülüne, mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı bir sürüm olan ALCHEMIX VC 3360 da mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3361, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta, poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC 3361 düşük eğilme modülüne, mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yavaş bir sürüm olan ALCHEMIX VC 3361S de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3361S, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta, poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC 3361S düşük bükülme modülüne, mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. ALCHEMIX VC 3361 adlı hızlı kullanım ömrü versiyonu da mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3362, ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta (100°c), poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ürün siyah olarak da mevcuttur (minimum sipariş geçerlidir)

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3364, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün toksik alifatik izosiyanatlar veya cıva katalizörleri içermez ve parlak beyaz renge dönüşür.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3365, cam dolgulu naylon ve diğer poliamidler gibi cam dolgulu termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yavaş bir sürüm olan ALCHEMIX VC 3365S de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3365S, cam dolgulu naylon ve diğer poliamidler gibi cam dolgulu termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı kap ömrü versiyonu olan VC 3365 de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3367, son derece sert bileşenler gerektiren uygulamalar için tasarlanmış, iki bileşenli bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3385, darbe dayanımı ve elastikiyeti yüksek ürünler üreten, mükemmel mekanik özelliklere sahip poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC3385 alev geciktirici bir malzemedir ve yerçekimi ile vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ürün UL94 V-0’a göre onaylanmıştır.

*UL94-VO Sarı sertifika numarası E213605

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3391 mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir, bu vakumlu döküm sistemi yarı saydam katıda sertleşir ve istenirse pigmentlenebilir. Alchemix VC 3391S’nin daha yavaş versiyonu, karmaşık ve büyük parçalar gibi daha uzun çalışma süresi gerektiren uygulamalar için de mevcuttur. Bu ürün, ABS gibi termoplastikleri ve bir dereceye kadar kürlenmiş haldeki polistireni simüle eder.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3391F, kokilasyonlu vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere formüle edilmiş çok düşük viskoziteli, rijit, poliüretan vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3391F mükemmel fiziksel özelliklere ve son derece hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir, bu vakumlu döküm sistemi yarı saydam katıda sertleşir ve istenirse pigmentlenebilir. Bu ürünün daha yavaş sürümleri mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3391S, kokilasyonlu vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere formüle edilmiş çok düşük viskoziteli, rijit, poliüretan vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3391S mükemmel fiziksel özelliklere, uzun pota ömrüne ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir, bu vakumlu döküm sistemi yarı saydam katıda sertleşir ve istenirse pigmentlenebilir. Alchemix VC 3391S, örneğin karmaşık ve büyük parçalar gibi daha uzun çalışma süresinin gerekli olduğu uygulamalar için tasarlanmıştır. Aynı ürünün daha hızlı sürümleri de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3392, ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış yüksek sıcaklıkta, poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Yüksek sıcaklık direncine, mükemmel fiziksel özelliklere ve hızlı kalıptan çıkarma süresine sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3394, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, iki bileşenli, düşük renkli, kolay pigmentlenebilir bir vakumlu döküm sistemidir. ALCHEMIX VC 3394 mükemmel mekanik ve termal özelliklere sahiptir. Çok çeşitli uygulamalar için uygundur ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için kullanılabilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3397, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün toksik alifatik izosiyanatlar veya cıva katalizörleri içermez.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3398, polikarbonat, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış, UV dirençli, su berraklığında bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. ALCHEMIX VC3398, mükemmel mekanik özelliklere ve mükemmel optik netliğe sahiptir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX VC 3399, olağanüstü yüksek sıcaklık direncine sahip bir poliüretan vakumlu döküm reçinesidir. Polikarbonat, darbeye dayanıklı PMMA ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmıştır. ALCHEMIX VC3399 mükemmel mekanik özelliklere sahiptir ve kolayca pigmentlenebilir. Sistem, yerçekimi vakumlu döküm makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin