MetaChe

RIM Reçinesi

Alchemix RIM Poliüretan reçine malzemeleri, geleneksel iki bileşenli dağıtım makineleri kullanılarak işlenmek üzere geliştirilmiştir. Reçine malzemeleri, seçilen ürüne bağlı olarak bir dizi özellik sunar: yüksek darbe mukavemeti, yüksek sıcaklık direnci, yüksek eğilme mukavemeti ve esneklik. Malzemeler, ürün yelpazesi boyunca tutarlı bir karışım oranına sahiptir.

ALCHEMIX PU 3821, düşük basınçlı RIM ekipmanında kullanılmak üzere tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makinesi kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. PU 3821, 40 Shore A’lık yumuşak, esnek, yüksek oranda elastomerik bir poliüretan sistemdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3822, düşük basınçlı RIM ekipmanında kullanılmak üzere tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makinesi kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. PU 3822, 70 Shore A’lık esnek, elastomerik bir poliüretan sistemdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3825, düşük basınçlı RIM ekipmanında kullanılmak üzere tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3825, yüksek yoğunluklu polietileni simüle etmek için formüle edilmiş nötr, pigmentlenebilir bir sistemdir. 

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3825S, düşük basınçlı RIM ekipmanında kullanılmak üzere tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3825S, yüksek yoğunluklu polietileni simüle etmek için formüle edilmiş bir sistemdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3826, düşük basınçlı RIM ekipmanında kullanılmak üzere tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. POLİPROPİLEN gibi termoplastikleri simüle eder. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makinesi kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3826, otomotiv endüstrisinde kaporta altı kullanımlar gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için idealdir. Bu ürün, piyasada bulunan rakiplerin yüksek Tg RIM ürünlerinden çok daha üstündür.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3827, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemidir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3827’nin kap ömrü 45 ? 60 saniye ve 10 mm kalınlığa kadar olan dökümler için uygundur. Ürün nötr veya siyah olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3828, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemidir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. Ürün, otomotiv endüstrisinde kaput altı kullanımlar gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3828 nötr veya siyah olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3828S, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemidir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. Ürün, otomotiv endüstrisinde kaput altı kullanımlar gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için idealdir. Nötr veya siyah olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3829, polipropilen ve ABS gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemidir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3829, 15 mm kalınlığa kadar olan dökümler için 70-90 saniye uygulama ömrüne sahiptir. Ürün nötr veya siyah olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3833, iki bileşenli, darbeye dayanıklı, kolay pigmentlenebilen bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3833F, iki bileşenli, darbeye dayanıklı, kolay pigmentlenebilen bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3837, iki bileşenli, darbeye dayanıklı, kolay pigmentlenebilen bir poliüretan sistemdir. Sistem, vakumlu veya vakumsuz ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. Ürünün siyah rengi de mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3838, otomotiv endüstrisindeki çeşitli uygulamalara uygun, iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, özel ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. ALCHEMIX PU 3838, öğütülmüş karbon fiber içerir ve düşük termal genleşme oranları ve boyutsal kararlılık için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3841, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemidir. Sistem, özel ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. Ürün, otomotiv endüstrisinde kaput altı kullanımlar gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için idealdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3842, polipropilen gibi termoplastikleri simüle etmek için tasarlanmış iki bileşenli bir poliüretan sistemdir. Sistem, özel ölçüm makineleri kullanılarak hızlı prototipleme ve sınırlı üretim çalışmaları için idealdir. Ürün, yüksek sıcaklıklarda yüksek darbe direnci ve boyutsal kararlılık gerektiren uygulamalar için idealdir.

Ürünü Keşfedin