MetaChe

Laminasyon Macunu

Alchemix Epoksi Laminasyon Macunu, geleneksel laminasyon prosesini kullanmak yerine, yüzey katmanlarına hızlı bir şekilde güçlü kalınlık desteği oluşturmak için kullanılır. Malzeme tek uygulamada 20mm kalınlığa kadar uygulanabilir.

ALCHEMIX EP 4350, GELCOAT EP 4062 ve ALCHEMIX EP 4062C bağlayıcı kaplama ile birlikte arka dolgu maddesi olarak kullanılan cam elyaf takviyeli epoksi laminasyon pastasıdır. Her iki bileşenin karıştırılmasından sonra, iyi ve kolay yayılma özelliklerine sahip çok düzgün bir kıvam elde edilir. ALCHEMIX EP 4350, RIM aletlerinde, prepreg kalıplarında ve yüksek ısı direnci gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP4352, uzun cam elyaf lifleri ve özel olarak formüle edilmiş düşük yoğunluklu epoksi reçine içindeki özel dolgu maddeleri ile zenginleştirilmiştir. Her iki bileşenin karıştırılmasından sonra, iyi ve kolay yayılma özelliklerine sahip çok düzgün bir kıvam elde edilir. Sert Jelkotları ve esnek döküm bileşiklerini desteklemek için dolgu macunu olarak kullanılır.

Ürünü Keşfedin