MetaChe

Fastcast Dolgulu Reçine

Alchemix Önceden Doldurulmuş Fastcast Poliüretan Reçineleri, üretim aşamasında dahil edilen dolgu tozu ile karakterize edilir. Ürünler önceden tartılır ve tedarik edildikleri kapta karıştırılabilir. İşlenmesi kolaydır, iyi sıcaklık stabilitesine, aşınma direncine, düşük viskoziteye sahiptir ve işlenmesi çok kolaydır.

ALCHEMIX PU 375, iki bileşenli, hafif kokulu, önceden doldurulmuş hızlı döküm poliüretan sistemidir. Mükemmel üreme, hızlı sertleşme ve kalıptan çıkarma süresi ayrıntılarına sahiptir. Ürün düşük büzülme ve iyi işlenebilirliğe sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 375S, iki bileşenli, hafif kokulu, önceden doldurulmuş hızlı döküm poliüretan sistemidir. Mükemmel üreme, hızlı sertleşme ve kalıptan çıkarma süresi ayrıntılarına sahiptir. Ürün düşük büzülme ve iyi işlenebilirliğe sahiptir. Sistem, 50 Kg’a kadar daha büyük dökümlere izin vermek için uzatılmış kap ömrüne sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 376, iki bileşenli, hafif kokulu, önceden doldurulmuş hızlı döküm poliüretan sistemidir. Özel metalik dolgu maddeleri ile önceden doldurulmuştur. Kolay işlenebilme ve düşük viskozite, hava sıkışmasını önler. Kürlenme sonrası son derece yüksek Tg, yüksek sıcaklıklarda kararlılık sağlar. İyi bir yüzey kalitesine sahiptir ve kolayca parlatılabilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 376S, özel kuru dolgu maddelerinin eklendiği, iki bileşenli, az kokulu bir poliüretan sistemidir. Sistem, 50 Kg’a kadar daha büyük dökümlere izin vermek için uzatılmış kap ömrüne sahiptir. Malzeme, reçine kalıpları ve vakumlu şekillendirme araçları yapmak için idealdir.

Ürünü Keşfedin