MetaChe

Esnek / Kauçuk Reçine

Alchemix Esnek Poliüretan Kauçuk Reçineler, çok çeşitli Shore A sertliği ve mekanik özellikler sunar. Ürün yelpazesinin çeşitliliği, onları birçok farklı uygulama için ideal hale getirir. Bir kez karıştırılan ürünlerden bazıları, su altına dökülürse (köpürmeden) sertleşebilir.

PU 342, yarı sertlik gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 55-60 Shore A’lık esnek bir poliüretan sistemidir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3426, iyi gerilme mukavemeti ve kimyasal direnç gerektiren açık deniz uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, 57 – 63 Shore A sert, esnek bir poliüretan reçinesidir. Reçine, nispeten uzun ömürlüyken, özelliklerinde hızlı bir gelişme sergiler.

Ürünü Keşfedin

 

ALCHEMIX PU 343, yarı sertlik gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 87 – 92 Shore A yarı esnek poliüretan sistemidir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3434F, iyi gerilme mukavemeti ve kimyasal direnç gerektiren açık deniz uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, 78 – 83 Shore A sert, esnek bir poliüretan sistemidir. Sistem hızlı bir kürleşmeye sahiptir ve hızlı bir özellik gelişimi sergiler.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3435, yüksek gerilme mukavemeti ve kimyasal direnç gerektiren açık deniz kullanımları için özel olarak tasarlanmış sağlam bir elastomerik poliüretan sistemidir. Sistem, nispeten uzun bir kullanım ömrünü korurken özelliklerin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlar.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3438, açık deniz uygulamalarında amortisör olarak kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş sağlam, elastomerik bir poliüretan sistemdir. ALCHEMIX PU3438 son derece hidrofobiktir ve nemli koşullarda veya tamamen suya daldırıldığında sertleşir. ALCHEMIX PU3438 %47 yenilenebilir hammadde içeriğine sahiptir. Ürün, görünürlüğü yüksek turuncu veya pigmentsiz (ALCHEMIX PU 3438 Natural) olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3438F, açık deniz uygulamalarında amortisör olarak kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş sağlam, elastomerik bir poliüretan sistemdir. ALCHEMIX PU 3438F son derece hidrofobiktir ve nemli koşullarda veya tamamen suya daldırıldığında kürleşir. ALCHEMIX PU 3438F, %47 yenilenebilir hammadde içeriğine sahiptir. Ürün, görünürlüğü yüksek turuncu veya pigmentsiz (ALCHEMIX PU 3438F Natural) olarak mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3501, mükemmel yırtılma mukavemeti ve yüksek uzama özelliğine sahip esnek bir poliüretan kalıplama sistemidir. ALCHEMIX PU 3501, yüksek derecede esneklik ve mukavemetin gerekli olduğu geniş bir uygulama alanı için formüle edilmiştir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3543, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 30 Shore A sert, dayanıklı, poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3544, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 40 Shore A sert, dayanıklı, poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3545, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 50 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3546, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 60 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3547, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 70 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3548, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 80 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3549, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 90 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3550, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan, 95 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX PU 3551, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci gerektiren kalıp yapımı veya prototip parçalar için kullanılan 85 Shore A sert, dayanıklı poliüretan elastomerdir.

Ürünü Keşfedin