MetaChe

Döküm Reçinesi

Alchemix Epoksi Döküm Reçineleri birçok farklı uygulama için kullanılabilir ve formülasyonunda bulunan dolgu türleri ile karakterize edilir. Ana özelliklerden bazıları şunlardır: yüksek sıcaklık direnci, parlatılabilir, düşük ekzoterm, toplu döküm, kolay işlenebilir, elle işlenebilir, darbeye dayanıklı ve kimyasallara dayanıklı.

ALCHEMIX EP 420, prefabrike destek çerçevelerinin, vakum şekillendirme araçlarının üretimi ve yüksek sıcaklık uygulamaları için dolgu maddesi olarak kullanılan, iki bileşenli, metal dolgulu, oda sıcaklığında kürlenen epoksi reçinedir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 421, son derece yüksek performanslı dökülebilir, iki bileşenli, alüminyum dolgulu epoksi reçine sistemidir. Sertleşen sistem, enjeksiyon kalıplama uygulamaları için gerekli olan yüksek mukavemet, yüksek cam geçiş sıcaklığı ve termal özelliklerin kombinasyonu için formüle edilmiştir. ALCHEMIX EP 421, yüksek kaliteli prototip ve kısa vadeli üretim parçalarını kalıplayabilen enjeksiyon kalıpları üretebilir. Kalıplar, SLA, işlenmiş modelboard veya diğer modeller gibi mevcut parçalardan ve modellerden oluşturulabilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 424, vakumlu şekillendirme makinelerinde kullanılan kalıpların yapımı ile detay ve mukavemet gerektiren prototiplerin üretimi için formüle edilmiş, alüminyum dolgulu, iki bileşenli epoksi döküm sistemidir. ALCHEMIX EP 424, yüksek çalışma sıcaklığının gerekli olduğu durumlarda genel amaçlı döküm reçinesi olarak da kullanılabilir. ALCHEMIX EP 424, minimum çekme ile hızlı kürlenme sağlayacak şekilde formüle edilmiştir ve yüksek oranda parlatılabilir. Düşük karışık viskozite, mükemmel detay reprodüksiyonu sağlar. Çok büyük veya derin dökümler için yavaş sertleştirici mevcuttur .

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 425, vakumlu şekillendirme araçları gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için formüle edilmiş, alüminyum dolgulu, iki parçalı bir epoksi döküm sistemidir. ALCHEMIX EP 425, minimum çekme ile hızlı kürlenme sağlayacak şekilde formüle edilmiştir ve yüksek oranda parlatılabilir. Son kürleme ile 160°C’ye kadar ısı stabilitesi elde edilebilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 426, vakumlu şekillendirme araçları gibi yüksek sıcaklık uygulamaları için formüle edilmiş, alüminyum dolgulu, iki parçalı bir epoksi döküm sistemidir. ALCHEMIX EP 426, minimum çekme ile hızlı kürlenme sağlayacak şekilde formüle edilmiştir ve yüksek oranda parlatılabilir. Düşük karışık viskozite, mükemmel detay reprodüksiyonu sağlar. Çok büyük veya derin dökümler için yavaş sertleştirici mevcuttur.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP4905, döküm uygulamaları için formüle edilmiş iki parçalı bir sistemdir. Karışım düşük bir ekzoterme ve büzülmeye sahiptir. Düşük karışık viskozite, mükemmel detay reprodüksiyonu sağlar. Sertleşen reçine kolayca parlatılır ve işlenir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5241, düşük renk ve yüksek UV direncinin gerekli olduğu güçlü, dayanıklı bir kaplama gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir epoksi reçinesidir. ALCHEMIX EP 5241 mükemmel su direncine, kimyasal dirence, mekanik özelliklere ve çeşitli yüzeylere mükemmel yapışmaya sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5242, düşük renk ve yüksek UV direncinin gerekli olduğu, güçlü, dayanıklı döküm gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir epoksi reçinesidir. ALCHEMIX EP 5242 mükemmel su direncine, kimyasal dirence, mekanik özelliklere ve çeşitli yüzeylere mükemmel yapışmaya sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5243, düşük renk ve yüksek UV direncinin gerekli olduğu güçlü, dayanıklı bir kaplama gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış hızlı kürlenen bir epoksi reçinesidir. ALCHEMIX EP 5243 mükemmel su direncine, kimyasal dirence, mekanik özelliklere ve çeşitli yüzeylere mükemmel yapışmaya sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5244, büyük dökümler için uygun, su berraklığında, UV dayanımlı bir epoksi reçine sistemidir. Değişken oran, rijit ve esnek dökümlerin üretilebilmesi için sertliğin değiştirilmesine izin verir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5245, düşük renk ve yüksek UV direncinin gerekli olduğu güçlü, dayanıklı bir kaplama gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış hızlı kürlenen bir epoksi reçinesidir. ALCHEMIX EP 5245, mükemmel su direncine, kimyasal dirence, mekanik özelliklere ve çeşitli yüzeylere mükemmel yapışmaya sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5246, düşük renk ve yüksek UV direncinin gerekli olduğu güçlü, dayanıklı bir kaplama gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış hızlı kürlenen bir epoksi reçinesidir. ALCHEMIX EP 5246 mükemmel su direncine, kimyasal dirence, mekanik özelliklere ve çeşitli yüzeylere mükemmel yapışmaya sahiptir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 5300, olağanüstü mekanik özellikler sergileyen, ortam sıcaklığında kürlenen, esnek bir epoksi sistemidir. Sert, esnek bir sistem vermek için sertleşir, döküm reçinesi veya kaplama sistemi olarak kullanılabilir.

Ürünü Keşfedin

ALCHEMIX EP 596, ağır hizmet korozyon koruması, yapısal yapıştırıcılar ve inşaat mühendisliği gibi zorlu endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş düşük viskoziteli bir epoksi reçine sistemidir. Uzun çalışma süresine sahiptir, ancak düşük sıcaklıklarda ve nemli ortamlarda kürleşerek birçok farklı ortamda kullanılmasını sağlar.

Ürünü Keşfedin